Korálek s nadací přivezli atmosféru Vánočních svátků

14.12.2022

Pásmo sestavené z koled, scének a básniček představily ve středu 14. prosince v Domově důchodců Český Dub děti ze souboru Korálek. Jejich vystoupení bylo jednou z akcí Vánoční programové nabídky domova. Akce byla uspořádána ve spolupráci a za podpory Nadace SYNER.

„S ohledem na covidovou pandemii v minulých letech je dnešní den výjimečný tím, že se vracíme do normálních časů. Vánoční setkání s Korálkem má u nás mnohaletou tradici a je fajn, že po covidové pauze ji znovu obnovujeme,“ uvedl Radim Pochop, ředitel Domova důchodců Český Dub. Jak podotkl, velmi ho mrzelo, že tentokrát kvůli nemoci nepřijela dobrá duše nadace Iva Urbanová, tak ji alespoň všichni na dálku popřáli co nejrychlejší uzdravení.

Vánoční setkání má vždy speciální atmosféru. Obyvatelé domova se na dětské vystoupení vždy velmi těší. Díky podpoře od Nadace Syner bylo možné zorganizovat vystoupení dětí, ale obyvatelé domova se dočkali i předčasné nadílky. „Kontinuální spolupráce s Nadací, trvající přes dvě desítky let, je svým způsobem opravdu unikátní a díky její podpory můžeme vždy klientům připravit i dárkové balíčky,“ podotkl ředitel domova.

Login