Zakončení letní sezóny přineslo radost dětem z domova v Hamru

26.09.2023

Dobrý den vespolek,

jménem pana předsedy spolku Zbyška Panchartka a jménem mým, bych chtěla velice poděkovat všem našim členům za spontánní sbírku peněz, kterou nás napadlo zorganizovat díky našemu letitému členovi panu Hanzlovi.

Začátkem září proběhlo ukončení letní sezony na Hamru a při účasti našeho spolku jsme na místě akce vybrali šest tisíc korun. Na základě myšlenky pana Hanzla, který se zakončení sezony nemohl zúčastnit a přesto chtěl také přispět, vznikla akce na podporu dětského domova Hamr na Jezeře a další členové i nečlenové spolku na náš účet postupně přispěli částkou v celkové výši 25 000,- Kč !

Poděkování patří také Nadaci SYNER, která dětem darovala dalších 10 000,- Kč a když jsem dali všechny prostředky dohromady, mohli jsme následně řediteli DD Václavu Konopiskému předat šek v hodnotě 41 000,- Kč. Pan ředitel našemu spolku posílá velké poděkování ze strany jeho, vychovatelů a především dětí, kteří si našeho daru a daru nadace užijí (děti mají slíbené nové míče, oblečení, kulturní a sportovní akce,...).

Ještě jednou za náš spolek děkujeme všem dárcům a věříme, že tato akce nebyla v našem “spolku s přesahem” poslední.

Hezký den, Jana Barešová

Login