Děti z Korálku popřály ke Dni matek - kraj-lbc.cz

10.05.2018

V předstihu si v Domově důchodců v Českém Dubu ve středu 9. května připomenuli nadcházející Svátek matek. Stejně jako v minulých letech ve spolupráci s Nadací SYNER klientům nabídli  kulturní program v podání dětského souboru Korálek, každý senior dostal malý dárek, ženám  předali květiny.

Krátce před desátou hodinou dopolední by velký společenský sál domova téměř zcela zaplněn, obyvatelé domova čekali na zahájení programu. „Jsme moc rádi, že jsme opět po čase u vás v Českém Dubu. Chtěla bych vám všem popřát především pevné zdraví, protože to je opravdu to nejcennější, co máme. Užijte si dnešní den a užívejte tyto krásné teplé jarní dny,“ uvedla na úvod Iva Urbanová z Nadace Syner. Program, kterým se děti z Korálku prezentovaly, měl u seniorů a seniorek velký úspěch. Důkazem pro toto tvrzení byl mohutný potlesk na závěr vystoupení. Hned po skončení programu se děti rozeběhly do publika a rozdaly přítomným perníková srdíčka, které pomáhaly vlastnoručně vyrobit. „Každý obyvatel dostane dárkový balíček s kosmetikou, pro všechny ženy máme připraveny květiny,“ doplnil Radim Pochop, ředitel domova důchodců. Jak podotkl, dary i drobné občerstvení uhradili z peněz poskytnutých nadací.

Domov důchodců Český Dub je příspěvkovou organizací Libereckého kraje, celkem nabízí ve dvou sociálních službách sto míst.

TZ Domov důchodců Český Dub

Login