GENUS.CZ: MAJÁLES NA STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLE JABLONECKÁ SE ODEHRÁL POD TAKTOVKOU ŽÁKŮ

12.05.2023

Střední odborná škola Jablonecká v Liberci uspořádala tradiční Majáles pro své žáky, bývalé absolventy, přátele a podporovatele školy. Akce byla plná písniček, tance, zpěvu, vystoupení mažoretek i divadelní performance a nechyběly ani stánky s občerstvením a kynologické ukázky armádních psů. Akce se uskutečnila za podpory Nadace SYNER. 

Liberecká Střední odborná škola (SOŠ) Jablonecká ve druhém květnovém týdnu pro své žáky, bývalé absolventy, přátele a podporovatele školy uspořádala tradiční Majáles. Svátek, který je oslavou příchodu Máje a krás studentského života, se nesl v duchu jarního počasí, výborné nálady, nadšení a spolupráce všech zainteresovaných.

Žáci si připravili program plný písniček, tance, zpěvu, vystoupení mažoretek i divadelní performance. Nechyběly stánky s občerstvením a vyrobenými dárky, o které byl velký zájem, stejně jako o kynologické ukázky armádních psů.

Součástí programu bylo i vyhlášení vítězů školní soutěže, kteří si odnesli sladké dorty. Celá akce se jako již po několikáté uskutečnila za podpory Nadace SYNER a všichni zúčastnění si ji naplno užili.

Login