náš region - liberecko: Domov seniorů ožil oslavou velikonoc

21.04.2022
Po pauze, která kvůli covidové epidemii trvala dva roky, přijela 13. dubna do Domova důchodců Český Dub znovu Nadace SYNER , která domluvila vystoupení dětského souboru Korálek. Děti představily svůj program plný písniček, koled, říkadel a scének. Program, který byl plně ve znamení Velikonoc. „Věřím, že dnes se znovu vracíme do normálních časů. Časů, kdy nebyl problém zvát k nám do domova nejrůznější vystupující,“ uvedl Radim Pochop, ředitel českodubského domova.
Jak upozornil, iv době covidové nebyla dlouholetá spolupráce s nadací přerušena. „Sice jsme nemohli organizovat kulturní akce, ale nad námi iv minulých letech poskytla opět věcné dary. Spolupráce si vážíme právě pro její mnohaletou kontinuitu,“ dodal Pochop.
Akce se konala díky podpoře Nadace SYNER . Součástí středečního programu bylo nejen kulturní pásmo koled, říkanek a básniček, každý z obyvatel domova navíc dostal velký dárkový balíček, který byl pořízen z finančního daru nadace .
„Jsme rádi, když můžeme pomoci zpříjemnit svátky zdejším obyvatelům. A dnešek je výjimečný tím, že jsme se vrátili po tak dlouhé pauze. Máme z toho opravdu radost,“ doplnila všem Iva Urbanová a obyvatelům domova krásné svátky a dodala, že v květnu je znovu navštívit.
Login